O firmě

Vítáme Vás na stránkách distributora výrobků firmy MIDEA,

na kterých bychom Vám rádi přiblížili základní informace o klimatizaci , ale především o námi nabízených klimatizačních jednotkách. Klimatizaci MIDEA zastupuje jako exkluzivní dovozce po ČR a SR firma KLIMA RAPID, spol. s r.o. Na Slovensku značku MIDEA zastupuje firma AAA Klima Midea Slovakia se sídlem v Bratislavě.

Klimatizace MIDEA přesvědčily od roku 1999 na českém trhu nejen svou kvalitou tisíce spokojených zákazníků, ale i vysokým poměrem užitných vlastností a ceny, a tak věříme, že si najdou cestu i k Vám.


Holdingová společnost MIDEA patří k předním světovým výrobcům klimatizace a zařízení pro domácnosti. V roce 2004 zakládá firma MIDEA joint venture Toshiba Carrier. Tato spolupráce zajišťuje vysokou kvalitu zařízení, a proto MIDEA vyrábí klimatizace pro světoznámé prodejce jako jsou Carrier, Toshiba, Lennox a mnoho další pod jejich vlastním logem.

https://youtu.be/-BYvBfc7aRw

Zástupce společnosti MIDEA firma KLIMA RAPID, spol. s r.o. Vám dále zajistí montáž klimatizace, mobilní klimatizace , montáž vzduchotechniky , čističky vzduchu , chlazení do vinotéky či tepelného čerpadla . Zajistíme návrh klimatizačního systému přesně podle Vašich potřeb, servis klimatizace či zapůjčení mobilních klimatizací .

Levné topení pomocí tepelných čerpadel vzduch voda. Zařídíme levnou sazbu elektropro celou domácnost.

 


Žádost o nabídku