Jakou klimatizaci

Toto je nejčastější dotaz zákazníka, který se rozhodl pro zakoupení klimatizace a neví pro co se v rozmanité nabídce rozhodnout. Z tohoto důvodu bychom Vám rádi níže zodpověděli základní a nejčastější dotazy. V každém případě doporučujeme finální rozhodnutí konzultovat s odborníkem a předejít tak nepříjemnému zklamání.


Platit by měly asi tyto zásady:

- Zvolit vhodně typ klimatizace nástěnná, mobilní, kazetová...atp
- S ohledem na tepelnou zátěž klimatizovaného prostoru (doporučujeme odborný výpočet) poté navrhnout optimální velikost klimatizace resp. chladící výkon zařízení.
- V případě rozhodnutí pro pevnou klimatizaci se doporučuje technická prohlídka odborníkem, který stanový vhodné umístění klimatizace a vyspecifikuje způsob instalace.
- Odbornou technickou prohlídku včetně stanovení cenové nabídky naše společnost provede ráda zcela ZDARMA!

Podrobnější informace o klimatizaci naleznete v odkazu "O klimatizacích"

V této souvislosti bychom rádi varovali zákazníka před nákupem neznačkových klimatizačních zařízení, které se v poslední době objevují i v supermarketech s potravinami. Tato zařízení jsou navržena s cílem dosažení nejnižší ceny a jsou sestaveny z neznačkových komponentů (elektronika, kompresor...), a tak si je třeba klást v této souvislosti otázku kvality a následné záruky. V neposlední řadě je důležitá odborná montáž a tím i garance dlouhodobé záruky!!!

 

V případě Vašich dalších dotazů můžete kontaktovat naše techniky, kteří Vám na další otázky rádi odpoví.

 

Žádost o nabídku